Сторінка Лесі Українки

fonЗнайомлячись із книгозбірнею, якій присвоєно ім’я певного видатного діяча культури або науки, користувач може зацікавитися цією персоною і виявити бажання дізнатися про неї в бібліотеці.

З огляду на це і створено мобільний продукт, який об’єднує творчий доробок Лесі Українки.

Сподіваємося, що сторінка “Світле безсмертя Лесі Українки: творчість письменниці у різних аспектах” стане не тільки цікавою, але й корисною для учнів, студентів, викладачів, бібліотекарів та, звичайно, справжніх поціновувачів української класики.

Сторінка складається з 7-ми розділів:

 Вітрила Лесиної долі: до 150-річного ювілею В цьому розділі можна знайти карту відвідувань Лесею Українкою країн Європи та Азії
 Біографія. Кохання в житті письменниці. Пам’ятні місця В цьому розділі можна знайти історії кохання Лесі Українки з Максимом Славінським, Нестором Гамбарашвілі, Сергієм Мержинським, Климентом Квіткою.
Пам’ятні місця – це п’ять музеїв, які розкривають в подробицях історію життя та побуту Лесі Українки. Звертаємо Вашу увагу на те, що музей в селі Колодяжному містить віртуальний тур, тобто екскурсію по музею, що саме по собі дуже цікаво…
 Творчий шлях. Аналіз творчості і творів. Уроки літератури Розділ розкривається по таким напрямкам як “Порівняльне літературознавство” – мета якого є виявлення міжлітературних зв’язків Лесі Українки та інших письменників.
Другий напрям – це “Творчість письменниці у різних аспектах”, який дає змогу розглянути творчість письменниці у різних аспектах.
“Вивчення творів. Літературна критика” являє собою алфавітний перелік творів письменниці, а також наведений список джерел по кожному твору. Крім того, розділ містить аудіо-книги.
Уроки літератури представлені переліком трьох класів (6, 8 та 10), по яким є в наявності конспекти уроків згідно вебліографічного списку літератури.
 Світ музики Лесі Українки Допомагає розкрити цей світ завдяки таким підрозділам:
– Нерозривний зв’язок життя і творчості Лесі Українки з музикою;
– Вплив музики на форму і зміст поетичних рядків;
– Музичне оформлення поетичного обдарування.
 Презентації, фільми, сценарії Зібрані сценарії, присвячені життю і творчості Лесі Українки. Також тут можна знайти та переглянути фільми та презентації.
 “І квітнуть мрії поетеси”: вебліографічний список літератури Список налічує:
книги та статті з періодичних видань з фонду Центральної бібліотеки ім. Лесі Українки;
електронні ресурси з фонду Національної бібліотеки України ім. В. І. Вернадського, які можна читати он-лайн;
інтернет-ресурси.
Інтерактивна Леся Використання інтерактивних вправ допоможе засвоїти вивчений матеріал та досягнути певних результатів навчання.