Майдан Гідності

Революція Гідності залишила глибокий, визначальний і незабутній слід в історії. Не в прийнятих документах – папір все стерпить, не в прізвищах лідерів – вони змінювалися і будуть змінюватися. Її ідеали, надії й рішення разюче змінили нашу ментальність, розпочали і продовжують формувати нашу нову політичну ідентичність. Процес не завершено. Бо історія штука не скороспішна. Коли ж завершиться – будуть і правильні рішення, і справжні лідери.

Віртуальна виставка «Майдан Гідності» присвячена одній із найбільш знакових подій в історії української державності.  Розпочавшись як громадянський рух за європейське майбутнє України, що опинилося під загрозою внаслідок незаконних дій урядовців, Євромайдан переріс у масштабну національну Революцію Гідності. Символом самовідданості для всіх українців стали герої “Небесної Сотні” – найкращі сини і доньки України, які поклали своє життя у боротьбі за самовизначення нації. Протягом трьох місяців увага вітчизняних та світових засобів масової інформації була прикута до Євромайдану…

Віртуальна виставка складається з розділів: «Мозаїка Майдану. Книги про події Революції Гідності», «Поміж чорним та білим. Фільмографія про Майдан», інтернет-ресурси «Євромайдан в Україні» і тому містить книжкові видання, фільмографію та інтернет джерела, які  присвячені трагічним подіям на Майдані Незалежності. Пошук публікацій проводився за АБІС ІРБІС БД «Книги» та Інтернету. Деякі представлені документи є у фондах Херсонської ЦБС.