Соціальні послуги

Соціальні послуги — комплекс правових, економічних, психологічних, освітніх, медичних, реабілітаційних та інших заходів, спрямованих на окремі соціальні групи чи індивідів, які перебувають у складних життєвих обставинах та потребують сторонньої допомоги, з метою поліпшення або відтворення їх життєдіяльності, соціальної адаптації та повернення до повноцінного життя. 

Комунальні послуги онлайн
 МКП Херсонський водоканал  Внесення показників без реєстрації.
 АТ “Херсонгаз” Особистий кабінет призначений для побутових споживачів природного газу м. Херсона та Херсонської області, постачальником якого є ТОВ “Херсонрегіонгаз”. (Зареєстровані споживачі мають змогу переглядати поточні розрахунки, отримувати рахунки на оплату за природний газ на електронну пошту, писати звернення та ставити питання.)
Внесення показників лічильника без реєстрації.
Херсонобленерго  Кабінет споживача або внести показники без реєстрації.
Освітні послуги  
 Український центр оцінювання якості освіти Основне про ЗНО
Підготовка до ЗНО
Результати ЗНО
Державні послуги  
iGov – Портал державних послуг  Проект створено тисячами волонтерів з України та світу. Для подальшого розвутку портал передано державі. Мета проекту – перемога над корупцією в Україні та переведення всіх можливих державних процедур в прозорий, якісний і ефективний електронний формат.
Тут зібрано адміністративні послуги, які надаються громадянам та бізнесу.
За допомогою порталу iGov мешканці міста Херсона мають можливість отримати цілий комплекс послуг соціального характеру.

У меню кожної з послуг на порталі iGov міститься розділ «Як працює», в якому наведено покроковий алгоритм дій користувача для замовлення тієї чи іншої послуги.

На порталі iGov уже вдалося запустити 6 затребуваних електронних послуг, що надаються через відділ реєстрації місця проживання фізичних осіб Херсонської міськради
 iGov – Портал державних послуг довідка про реєстрацію місця проживання (для отримання ID-картки)
  реєстрація місця проживання особи (із опцією одночасного зняття з реєстрації з попереднього місця)
  зняття з реєстрації місця проживання особи 
  реєстрація місця проживання дитини до чотирнадцяти років 
  зняття з реєстрації місця проживання дитини до чотирнадцяти років 
  зняття з реєстрації місця проживання особи у зв’язку зі смертю 
Гід з державних послуг  Інформаційний онлайн-портал про всі сервіси, що надаються органами виконавчої влади та місцевого самоврядування. Містить повну та достовірну інформацію щодо 1000 послуг — про місце, спосіб, строк, вартість, результати отримання послуг, а також необхідні документи та спосіб оскарження їх результатів. Гід доступний у двох форматах відкритих даних: Excel та Json.