День інформації

В межах Дня інформації в Центральній бібліотеці ім. Лесі Українки 23.11 відбулася Презентація порталу державних послуг iGov.org.ua за участі координатора проекту на Херсонщині Павла Кулика . Два заходи, зорієнтованих на практичні потреби молоді.Інтерактивна дискусія “Від соціального нетворкінгу до активного розвитку соціальних мереж” допомогла юним херсонцям тверезо поглянути на переваги та ризики онлайн-спілкування. Соціальний тренінг “Викреслимо булінг”, організований спільно з Клініка, дружня до молоді, надав гостям бібліотеки інструменти боротьби зі щоденним цькуванням у колективі.
Яскраві враження отримали сьогодні наші гості у дискусійної панелі “На дотик пером і пензлем. Патріарх херсонської поетичної школи Анатолій Кичинський та молодий талановитий поет Олексій Рунда презентували не лише свої поезії у яскравому авторському виконанні, а й власні майстерно виконані картини.
Інтерактивна on-line гра “Терра інтелекту” зібрала сьогодні і в Інтернет-центрі Центральної бібліотеки ім. Лесі Українки, і за моніторами комп’ютерів в інших зручних місцях активну молодь. Завдання з літератури та культури України і рідного краю не злякали гравців, які впевнено відповідали на запитання. Якщо ж інформація була їм невідомою, вони наполегливо шукали її за допомогою інтернету – саме в навчанні грамотному користуванню пошуковими системами й полягало одне з завдань заходу. Гра є щорічною традицією (цього року вона відбувається вп’яте) і сьогодні стала можливою завдяки Центр сприяння інформаційним технологіям та його керівникові Vladislav Gladkij.
Презентація виставки картин Валерія Моругіна (1946-2010) є однією з яскравих подій відкриття Дня інформації у Центральній бібліотеці ім. Лесі Українки сьогодні.
Загальносистемна акція “Читацьке бінго” до Дня Информации розпочалася з Бібліотеки № 6 та Бібліотеки № 13 ім. Бориса Грінченка. Вона передбачає створення рекламних матеріалів з неодмінним використанням QR-кодів. Як підходять до цього завдання наші бібліотеки?
Бібліотека № 6 за результатами опитування “Читацький марафон” виявила найпопулярніших сучасних українських авторів. І рекламки саме їхніх творів з QR-кодами посилань на них та на ресурси самої бібліотеки з’явилися і в бібліотечних залах, і на вулицях нашого міста.
Бібліотека № 13 для своїх читачів розробила тест-опитування “Моє коло читання”, та з’ясувала хто ж з українських авторів серед них найпопулярніший. А за підсумками з’явилася й рекламна продукція: інформаційні листівки і флаєри з QR-кодами творів-переможців опитування та інформацією про їх авторів. Також було створено листівку з QR-кодом сторінки бібліотеки в Facebook.
Херсонська ЦБС Бібліотека-філія 6, Library 13.
До Дня інформації, у Центральній бібліотеці ім. Лесі Українки для зручності допитливих користувачів розгорнули дві книжкові виставки: “Інформація не має меж за тематикою” та “Вектори читання”