Інтерактивні лекції та тренінги під гаслом «Скажи «НІ!» стресу»


Стан благополуччя, в якому людина реалізує свої здібності, може протистояти звичайним життєвим стресам, продуктивно працювати і робити внесок в свою спільноту – психічне здоров’я.  Воно є основою благополуччя людини і ефективного функціонування суспільства.

                    Психічне здоров’я та психологічне благополуччя – фундаментальні складові життя людини, які забезпечують формування її світогляду, дозволяють їй розкрити особистісний потенціал, стати суспільно активним громадянином.

Людська психіка, наче  дерево,  втягує в себе навколишню любов, відчуває турботу, піклування, але також повз неї не проходить злість, ненависть, страх. Для людини недостатньо мати здорове тіло, потрібно також, щоб здоровою була душа.

До Всесвітнього дня психічного здоров’я (за рішенням   ООН з 1992 року – 10 жовтня) Центральна міська бібліотека разом з «Клініка, дружня до молоді» провели інформаційні заходи для юнацтва та підлітків, щоб привернути увагу до  проблеми збереження психічного здоров’я та скоротити поширення невротичних, тривожних та депресивних розладів.

В навчальних закладах пройшли інтерактивні лекції та тренінги під гаслом «Скажи «НІ!» стресу», інтерактивні огляди літератури, анкитування  «ЛИШЕ 6 ХВИЛИН ЧИТАННЯ заспокоює і знімає стрес!»

Будьмо уважними один до одного. Оберігайте власне психічне здоров’я та пам’ятайте про людей, які поруч!