“IT STARS” – курси з основ програмування та робототехніки

Усі полюбляють “Зоряні війни”, вже кілька поколінь зросло на прикладах героїв цієї епічної саги. Але що найбільше запам’ятовувалося глядачам після кожного фільму? Звичайно ж, це дроїди – такі схожі на людей роботи далекої-далекої галактики…

Сьогодні в межах заходу з програмування та робототехніки гості Інтернет-центру Центральної бібліотеки ім. Лесі Українки могли власноруч зібрати цілком працездатного робота в межах захоплюючого квесту. А зануритися в атмосферу “Зоряних війн” допомагали і Дарт Вейдер та Лея Органа, і безліч тематичних сувенірів, і дарунки юним робототехнікам в стилістиці космічної саги.

За дарунки, а найголовніше ідею й організацію заходу, складаємо особливу подяку відомому громадському діячеві Владиславу Гладкому та Центру сприяння інформаційним технологіям ім. Стіва Джобса.

А найбільшою нагородою і організаторам, і учасникам були щирі емоції – й жага знань та відкриттів, що загорілася сьогодні в серцях майбутніх видатних конструкторів. Ми в них віримо!

Заняття ж з робототехніки відтепер будуть регулярними в Інтернет-центрі Центральної бібліотеки ім. Лесі Українки. Тож запрошуємо!

Захід “IT STARS” проводиться в рамках ініціативи “Meet and Code”, що впроваджується в Україні Ресурсним центром ГУРТ ( ГУРТ: Портал суспільно активних громадян) у співпраці з організаціями TechSoup Europe та Haus des Stiftens gGmbH за фінансування SAP.
#meetandcode #codeEU #SAP4Good #codeweek #DigitalSkills #coding