НЕЗАБУТНЯ КВІТКА УКРАЇНИ

День інформації “Незабутня Квітка України”, присвячений 65-й річниці славетної Квітки Цісик, відбувся сьогодні в Центральній бібліотеці ім. Лесі Українки. На захід, що розроблений і проведений Інформаційно-бібліографічним відділом Херсонської централізованої бібліотечної системи, завітало багато студентської молоді.
Були й почесні гості: доцент Херсонського державного університету Світлана Мунтян та співачка Людмила Штанько, що подарувала присутнім у своєму виконанні чудові пісні з репертуару Квітки Цісик.
Інформаційно-бібліографічний відділ також представив читацькому загалу віртуальну виставку «Я мріяла, що в Україні мене почують» (goo.gl/PsGL4z)  та бібліографічний довідник «Незабутня квітка України» (goo.gl/YevsPk).
До загальносистемного дня інформації “Незабутня Квітка України” приєдналися чимало бібліотек нашого міста. Частина з них уже провела цей захід, частина проведе його найближчим часом. Тож слідкуйте за нашими новинами і дізнавайтеся як у Херсоні вшановують пам’ять про видатну українську співачку.