У бібліотеках Херсона навчатимуть користуватися новими електронними послугами

У сучасному інформаційному суспільстві бібліотека – це не тільки царина книги, джерело знань, але й засіб соціальної комунікації, вікно у глобальний світ.
Прогресивні тенденції все активніше входять і в практику херсонських бібліотечних установ. Особлива увага приділяється опануванню користувачами комп’ютерних технологій, Інтернет-сервісів.
У зв’язку з цим Херсонською централізованою бібліотечною системою запроваджується загальносистемний проект «iGov.org.ua» на Херсонщині», який став результатом співпраці з місцевою командою волонтерів порталу електронних державних послуг iGov.
У рамках цієї ініціативи в бібліотеках нашого міста пройдуть курси онлайн-грамотності. Фахівці бібліотек ознайомляться з можливостями порталу iGov; навчяться авторизуватися на ньому і подавати заявки, відстежувати стан їх виконання, оцінювати рівень якості та оперативності. Такі просвітницькі заходи відбудуться за наступним графіком:
27 січня у Центральній міській бібліотеці ім. Лесі Українки їх проведуть для працівників Зеленівської, Зимівницької, Кіндійської, Комишанської, Наддніпрянської, Сонячної та Степанівської бібліотек-філій.
2 лютого аналогічний захід буде організовано для співробітників Центральної міської бібліотеки,
9 лютого – бібліотеки №1,
16 лютого – бібліотеки №2,
23 лютого – бібліотеки №3,
2 березня – бібліотеки №8,
6 березня – бібліотеки №14,
13 березня – бібліотеки №15,
16 березня – бібліотеки №9,
23 березня – бібліотеки №11,
20 квітня – бібліотеки №16,
18 травня – бібліотеки №19,
25 травня – бібліотеки №20.
Озброєні отриманими знаннями херсонські бібліотекарі на постійній основі допомагатимуть відвідувачам зручно та швидко отримувати необхідні послуги через Інтернет.