Велнес-тренінг

Здоров’я — мудрих гонорар. Велнес-тренінг в Центральній бібліотеці

Сьогодні, 26 квітня, Центральна бібліотека ім. Лесі Українки спільно з «Клінікою, дружньою до молоді» Херсонської міської клінічної лікарні ім. Євгена Карабелеша та Громадською організацією «ВелоХерсон» провела незвичайний захід.

Це був велнес-тренінг — інтерактивний навчальний процес, спрямований на просування здорового способу життя в найширшому розумінні цього слова. Адже wellness — це насамперед стан емоційного здоров’я, що природно поєднується і з належною турботою про свою фізичну оболонку.

Його ми заздалегідь анонсували й на херсонському телебаченні.

А тепер про те, як усе відбувалося:

На що здатна справді здорова людина? Неможливого для неї немає! Це доводить приклад учасників “Велохерсону”.

Представники найбільшого велосипедного об’єднання міста на чолі з Ярославом Концевим детально розповли про свою діяльність, пояснили як звичайні велосипедні прогулянки покращують самопочуття людини, врешті дали вони й практичні поради щодо участі у велосипедному русі.

Другу частину тренінгу провела практичний психолог Херсонської міської клінічної лікарні Людмила Павловська. В невимушеній і яскравій інтерактивній формі вона розповідала присутнім про мистецтво догляду за своїм організмом та надала важливі поради про те, як саме маємо ми плекати своє доров’я.Особливо цікавими для учасників тренінгу були анкети, заповнивши які можна було за сумою набраних балів одразу довідатися про свою емоційну і фізичну рівновагу та внутрішню гармонію.

Жоден з учасників тренінгу, а це були насамперед молоді люди, не пошкодував, що завітав до Центральної бібліотеки на свято здоров’я.

Адже наше самопочуття — це найцінніша наша власність.