Літературна студія «Блокнот»

ПРОЕКТ Літературна студія «Блокнот»

січень – грудень 2017р

 

Молодіжний творчий проект спрямований  на розвиток творчих здібностей, талантів молоді, розширення їхнього світогляду, удосконалення знань мови, літератури та історії як загалом, так і рідного краю, формування навичок творчої літературної діяльності, а також на сприяння  розробці і реалізації планів, щодо вирішення одного з кінцевих результатів :

  • розвиток творчого потенціалу молоді,
  • самореалізація в літературній творчості ,
  • залучення до участі у літературних конкурсах,
  • випуск друком робіт учасників студії.

Мета проекту – пошук  оптимальних методів і прийомів активізації  образного мислення, зокрема засобами художньої літератури; розробка системи майстер-класів та практичних занять для оволодіння творчою майстерністю; поглиблення знань з теорії літератури; формування у творчої молоді свідомості прагнення до успішної самореалізації, стійкого інтересу до літературного процесу.

 

Проект передбачає поєднання наступних інформаційних, теоретичних і практичних форм організації засідань студії:

  1. Літspace (літературний space з англ. – простір) – отримання інформації про письменників-ювілярів, творчі зустрічі з майстрами слова, видавництвами, презентації, спілкування в режимі on-line тощо.
  2. Майстер-класи з представниками літоб’єднань та кваліфікована допомога фахівців (навчальні та дискусійні форми роботи).
  3. word – (з англ. prezi – презентація, word – слово) – знайомство з творами студійців.
  4. Postscriptum – (з лат. – після написаного) – обмін думками: студійці обговорюють роботи, отримують поради, діляться думками про літературу, про уподобання та просто про життя та навчаються.
  5. Арт-майданчик – мистецькі зустрічі, виставки, музичні номери.

Контакти

Керівник – Марченко Л.В.
Адреса: м. Херсон, вул. Потьомкінська (К. Маркса), 97
Телефон: (0552) 49-02-62
e-mail: yunoshu12@gmail.com

відділ обслуговування юнацтва Центральної міської бібліотеки ім. Лесі Українки – сторінки Facebook, ВК