ПРОЕКТ «Говоримо на актуальні теми мовою коміксів!»

ПРОЕКТ «Говоримо на актуальні теми мовою коміксів!»

Персонал Херсонської ЦБС володіє сучасними методами подання інформації, роботи з громадою та організації інтерактивних заходів.

В студіях, творчих групах бібліотекарі ЦБС об’єднали ініціативну молодь серед  студентів дизайн факультетів ХДУ і ХНТУ для участі у проекті.

В сучасній подачі інформації актуальною є міжвидовий гібрид зображення і слова, який співпадає зі способом мислення та бачення сучасної людини. Група опрацьовує теми, упорядковує структуру, вибір обкладинки та , проводить дебати щодо назви газети.

Серед нових форм мистецтва комікси називають «дев’ятим мистецтвом», найяскравішим – у прямому сенсі – протестом проти соціальної несправедливості.

Графічні романи, комікси та манга поступово стають елементом масової української культури. Комікс – це не просто картинки, розташовані одна за одною, а МИСТЕЦТВО вибудовування послідовностей, тобто, практично, мистецтво розповідати історії, де кожна наступна подія тісно пов’язана з попередньою. Комікси – перш за все, кіно на папері, яке характеризується органічним сплавом ілюстрації і тексту, як різновид графічного способу подачі інформації.

Такий формат чудово себе виправдає для комунікації та співпраці не тільки молодих художників, які працюють у різних стилях та з різними темами, але і херсонської громади взагалі.

Мета та завдання проекту:

Мета проекту – удосконалення творчих навичок в створенні сучасного інформаційного продукту, привернення уваги до нового формату видання і читання.

Критерії проекту :

–              Інноваційність та оригінальність запропонованих ідей

–              Мотивація щодо успішного розвитку бібліотеки

–              Наснага громади на активну соціальну позицію через створення і популяризацію

комікс-мистецтва.

Комікси можуть бути будь-якими і за літературним жанром, і за стилем малювання.

Завдання проекту – створити та видати комікс-газету культурологічної спрямованості протягом березня – вересня 2017 р.