День чоловіків

Чоловіки!

Прийміть найщиріші побажання! Міцного вам здоров’я, особистого щастя, невичерпної енергії і наснаги у всіх справах. Хай у вашому домі завжди панують мир і злагода, у серці – доброта, а у справах – мудрість та виваженість. Нехай доля і надалі буде прихильною до вас, даруючи радість життя, незрадливу удачу, вірних і надійних друзів!

Зі святом!

Пропонуємо вам відповісти на питання кросворду!

Напередодні Міжнародного дня чоловіків ми вирішили запитати у наших читачів – депутатів Херсонської Міської ради – що для них означає бути справжнім чоловіком та які книжкові герої сформували їхній характер.

 Готуючись до Міжнародного дня чоловіків, ми вирішили записати не лише кілька бліц-інтерв’ю з відомими у нашому місті чоловіками, а й зробити розгорнуту розмову про чоловіче буття.
Як воно: бути чоловіком? Як кажуть: в чому недоліки, переваги, підводні камені? Про це ми говорили з талановитим херсонським поетом Іваном Берізкою.
Цікаво? Тоді мерщій за посиланням на наш YouTube-канал! І не забудьте, як водиться, поставити лайк цьому відео та поділитися ним в соцмережах.

 Про Топ-5 книг для справжніх чоловіків розповідає працівник Херсонська ЦБС Бібліотека-філія 3 Антон Антоніо Де Деуш.

 

Міжнародний день чоловіків у Центральній бібліотеці ім. Лесі Українки минає небуденно!
Зустрічаємо відвідувачів вікториною “Видатні чоловіки сучасної України”.

 

Читачів Центральної бібліотеки ім. Лесі Українки зустрічали в залах книгозбірні незвичайні тематичні інсталяції.