Нові надходження книг

Знайомимо вас із підбіркою нових та цікавих книг, які надійшли до бібліотек

Херсонської ЦБС протягом року.

 

641
А 57
Альошичева, Анастасія Василівна.

Пісні страви [Текст] / А. В. Альошичева. – Х. : Vivat, 2017. – 48 с.

Всього 2 : аб (1), БФ 1 (1)

Бажаєте урізноманітнити своє меню? Втомилися від постійного пошуку нових рецептів? Не впадайте у відчай! Вам стануть у нагоді яскраві кулінарні книжки серії “Bon Appetit”! Зібрані в них рецепти зацікавлять не тільки новачка, але й досвідченого кулінара. Приготовлені страви перетворять вашу оселю на справжній рай для гурмана, сповнену аромату свіжої випічки, що вабить різноманіттям м’ясних і рибних страв, здивує надзвичайно смачними та оригінальними закусками й екзотичними десертами! Смачного.

 

821(477)’06
А 66
Андрусяк, Іван.

28 днів із життя Бурундука [Текст] : повісті та оповідання / Іван Андрусяк ; худож. Г. Осадко. – К. : Фонтан казок, [2017]. – 216 с

Всього 8 : БФ 4 (1), БФ 5 (1), БФ 7 (1), БФ 10 (1), БФ 17 (1), БФ 21 (1), БФ 22 (1), БФ А (1)

Коли однокласники обзивають тебе Бурундуком і насміхаються, бо ти не вмієш стрибати через козла і лазити по канату, – тоді на душі так кепсько, що ти готовий на будь-що, тільки б довести їм усім, хто такий Івась Бондарук насправді. Навіть на те, щоб вивести собі… кишенькового чортика! Повість Івана Андрусяка з ілюстраціями Ганни Осадко «Вісім днів із життя Бурундука» – один із найуславленіших у сучасній українській літературі творів для молодших підлітків. 2013 року вона увійшла до престижного каталогу найкращих дитячих книжок світу «White Ravens» («Білі Круки»). Разом із нею в цій книжці ти прочитаєш про нові пригоди улюбленого героя. Він розгадуватиме таємницю моторошних кроків, які звучать уночі в його кімнаті («Креденс»), займатиметься ризиковими хімічними експериментами («Алхімік») і, нарешті, спробує пізнати спокуси «дорослого» життя й навчиться розрізняти, що в ньому справжнє, а що – обман («Завдання з фізики»).

549
А 91
Астон, Діанна Гуттс.

Камінь живий [Текст] / Діанна Гуттс Астон ; худож. Сильвія Лонґ ; [пер. з англ. В. Чернишенка]. – Т. : Богдан, [2017]. – 33 с.

Всього 5 : БФ 4 (1), БФ 5 (1), БФ 17 (1), БФ 21 (1), БФ 22 (1)

Чудовий творчий дует Діанни Гуттс Астон та Сильвії Лонґ дарує нам захоплюючу мандрівку у фантастичний світ природи. Перед читачем у всій своїй красі постане неймовірне розмаїття яєць — від малесенького яєчка каліпти до величезного страусиного. Оригінальний дизайн, доступні пізнавальні тексти та яскраві натуралістичні ілюстрації неодмінно знайдуть відгук у розумі й серці дитини. І немає жодного значення, де вона вперше розгорне цю арт-енциклопедію: у школі чи вдома, у сімейному колі.

821(410)
Б 26
Бартон, Фіона.

Вдова [Текст] / Фіона Бартон ; [пер. з англ. К. Манкович]. – Х. : Vivat, 2018. – 368 с.

Всього 5 : БФ 1 (1), БФ 3 (1), БФ 6 (1), аб (1), кх (1)

Детектив британської поліції Боб Спаркс розплутує таємничу історію зникнення дворічної Белли Елліотт. Мати-одиначка Дон побивається та залучає до пошуків усіх небайдужих, не нехтуючи увагою преси та телебачення. Місцева репортерка Кейт Вотерз мріє дізнатися правду, використовуючи весь арсенал професійних навичок. Але найзагадковішим персонажем у цій людській драмі постає Джин Тейлор, вдова головного підозрюваного, котрий раптово для всіх помирає. Психологічний трилер, сповнений яскравих характерів, гострої інтриги та особливого шарму британського детективу. Під прискіпливим оком письменниці опинилися теми підтримки, вірності, зради, а головне — подружнього життя й численних секретів, що їх таїть у собі кожен шлюб.

821(477)’06
Б 81
Бондар, Олег.

Марево [Текст] : роман / Олег Бондар, Світлана Томашевська. – Х. : Клуб сімейного дозвілля, 2017. – 351 с.

Всього 10 : БФ 1 (1), БФ 3 (1), БФ 6 (1), БФ 11 (1), БФ 13 (1), БФ 15 (1), БФ 16 (1), БФ 23 (1), юв (1), кх (1)

Раніше Славко шукав родинні таємниці лише в архівах, а тепер зіткнувся з ними в реальному житті… До нього по допомогу звернувся колишній однокласник Влад. У багатому заміському будинку – відбудованому родовому гнізді – відбувається щось химерне. Ті, хто хараз живе та гостює там, радше нагадують кубло змій, аніж аристократів. Дивні крики вночі, таємниче підземелля, де родичі наввипередки шукають захований скарб. І привид, від подиху якого кров холоне в жилах…

304(489)
В 43
Вікінг, Мік.

Маленька книга хюґе [Текст] : як жити добре по – данськи / Мік Вікінг ; [пер. з англ. К. Бабкіної]. – Х. : Клуб сімейного дозвілля, 2018. – 288 с.

Всього 10 : БФ 1 (1), БФ 3 (1), БФ 8 (1), БФ 9 (1), БФ 15 (1), БФ 19 (1), БФ 20 (1), БФ 24 (1), аб (1), кх (1)

Дослідження показують, що саме у Данії живуть найщасливіші люди. В чому ж таємниця? А секрет у філософії «хюґе». Це стиль життя, щирість, душевність, простота, атмосфера затишку і гармонії, баланс між буденністю, відпочинком біля каміну та роботою. Автор книги Мік Вікінг дослідив усі складові щасливого життя і видав твір, який переклали 17 мовами світу та який завоював симпатії тисяч читачів. Головна теза, яку доводить автор – жити щасливо по-данськи можна у будь-якій частині світу.

330(477)
В 75
Ворона, Тімур Володимирович.

Стартап на мільйон [Текст] : як українці заробляють статки на технологіях / Тімур Ворона ; [пер. з рос. Г. Сологуб]. – Х. : Vivat, 2017. – 224 с.

Всього 5 : БФ 1 (1), БФ 3 (1), БФ 6 (1), БФ 13 (1), кх (1)

Нове покоління українців… Яке воно? Більшості з його представників не виповнилося й сорока, проте на їхніх рахунках — мільйони доларів, а створеними ними продуктами користуються люди в усьому світі. Джерело їхнього капіталу — не батьки-олігархи і не поцуплені на держпосаді гроші, а технології. Depositphotos, Genesis, Jooble, Grammarly і десяток інших IT-компаній — саме вони сьогодні є гордістю країни, її обличчям, яке не хочеться ховати, за яке ніколи не буде соромно. Як українці здобувають мільйонні статки завдяки своїм знанням, розуму, наполегливості і хисту? Дізнайтеся із цієї книжки.

821(477)’06
Г 12
Гаврош, Олександр Дюлович.

Іван Сила на острові щастя [Текст] / Олександр Гаврош ; [іл. О. Кіналя]. – Т. : Богдан, 2017. – 312 с

Всього 1 : БФ Кі (1)

«Іван Сила на острові Щастя» — повість про нові пригоди відомого силача та його друзів. На цей раз вони потрапляють на невідомий острів серед океану, де мешкають дивні тубільці. Книжка Олександра Гавроша сповнена гумору та карколомного сюжету. Це один із небагатьох творів сучасної української літератури для дітей, побудованих на дотепі. Дорослі ж у цій книжці відшукають філософські рецепти щастя, подані в несподіваній формі.

94(477)”19”
Г 37
Герасим’юк, Олена.

Розстрільний календар [Текст] / Олена Герасим’юк. – Х. : Клуб сімейного дозвілля, 2017. – 432 с.

Всього 10 : БФ 1 (1), БФ 3 (1), БФ 6 (1), БФ 9 (1), БФ 11 (1), БФ 13 (1), БФ 15 (1), БФ 24 (1), аб (1), кх (1)

Розстрільний календар – книга пам’яті жертв політичних режимів. Чи не щодня в історії України – арешти, допити, розстріли української інтелегенції. Серед героїв календаря – як письменники, митці та громадські діячі, так і прості селяни, що стали жертвами системи. Кожен день у календарі – це імена, історія життя українців, які зазнали політичних переслідувань.

37.018.1
Г 67
Горбунова, Вікторія.

Виховання без травмування, або Навіщо дітям дорослі? [Текст] / Вікторія Горбунова ; [худож. Т. Сорудейкіна]. – Х. : Клуб сімейного дозвілля, 2017. – 320 с.

Всього 10 : БФ 1 (1), БФ 2 (1), БФ 3 (1), БФ 13 (1), БФ 16 (1), БФ 20 (1), БФ 4 (1), БФ 17 (1), БФ Ко (1), чз (1)

Нова книга Вікторії Горбунової, доктора психологічних наук, завідувача кафедри клінічної психології Українського католицького університету, психотерапевта, письменниці, автора кількох художніх творів та близько 150 наукових праць, серед яких відома книжка «Виховання без нервування…», — про батьківський вплив на дорослішання дітей, який часто, замість того щоб надати захист у великому й небезпечному світі, завдає травм дитячій психіці. Уберегти дитину від реальних загроз, відмовившись від традиційних залякувань, і навчити вирішувати проблеми або уникати їх; припинити тремтіти за кожний її порух — і жити, а не переживати; навчити не хворіти, а одужувати, не перетворюючи лікарняний на довогоочікуване свято зі смаколиками, мультиками досхочу та увагою й піклуванням, яких дитині так не вистачає; не захоплюватись модними методиками раннього розвитку, які складними завданнями позбавляють дитину віри у свої сили, а навчитись самим створювати ситуації успіху для сина чи доньки… Практичний психолог на підставі досягнень світової науки та власного багатого досвіду порадить, як вирішити безліч питань, що виникають у батьків дошколяти, маленького учня чи підлітка, аби виховати самостійну, впевнену у своїх силах, щасливу дитину.

94(477)”1919/1921″
Г 69
Горліс-Горський, Юрій.

Холодний Яр [Текст] / Ю. Горліс-Горський ; [упоряд., передм., наук. комент. С. Луніна]. – Х. : Клуб сімейного дозвілля, 2017. – 400 с

Всього 10 : БФ 1 (1), БФ 3 (1), БФ 6 (1), БФ 9 (1), БФ 13 (1), БФ 15 (1), БФ 16 (1), БФ 19 (1), чз (1), юв (1)

“Холодний Яр” Юрія Гордіса-Горського – спогади вояка, які читати легко, ніби пригодницький роман, і водночас корисно. як багате на факти джерело про маловідому сторінку нашої історії: повстанський рух під прапором Української Народної Республіки. До того ж “Холодний Яр” від 1930-х років минулого століття помітно впливає на свідомість українців – спочатку тих, що мешкали за межами СРСР, а тепер і всіх без обмежень. Наше видання добре відомої українцям книжки навіть не двадцяте – і попри це унікальне. Ми вперше після 1961 року презентуємо неперекручений текст і вперше взагалі – академічне видання, яке відображує всі відомі прижиттеві версії від 1932 до 1938 року, вказує на розходження між ними, позбавляє текст одруків, обережно осучаснює правопис. На жаль, вимушено обмежуємося публікуванням першої частини книжки, бо видання другої 1938 року досі не знайдене. Докладно про історію “Холодного Яру” від 1932 року до сьогодені читачі дізна.ться в статті “Археографічний аналіз”, яку додано до цієї книжки. У трьох інших статтях разглянуто спогади Горліса-Горського як історичне джерело, а також наведено деякі зауваги щодо його біографії, яку досліджувати виявилося вкрай непросто.

821(44)
Г 77
Ґранже, Жан-Крістоф.

Пасажир [Текст] : роман / Жан-Крістоф Ґранже ; [пер. з фр. Л. Кононовича]. – Х. : Клуб сімейного дозвілля, 2017. – 607 с

Всього 1 : БФ 23 (1)

Лауреат Reuter и World Press Жан-Крістоф Ґранже об’їздив світ як міжнародний репортер. Як письменник зажив слави «французького Стівена Кінга». Видані мільйонними накладами, його романи услід за «Багряними ріками» стали найуспішнішими кінофільмами, а «Пасажир» — серіалом. Пацієнт з амнезією, якого поліція підозрює у вбивстві, змушує психіатра Матіаса Фрера зрозуміти: він сам страждає на рідкісний синдром. Він — «пасажир без багажу». Знову й знову він втрачає пам’ять і з уламків минулого створює нову особистість. Та цього разу втеча від минулого була невдалою… Фрера переслідують озброєні чоловіки в чорному, за ним женеться поліція, переконана, що саме він — безжальний убивця, який вчинив страшні злочини… Як йому вибратися з цього лабіринту? Для цього доведеться скинути свої вигадані особистості. Але що очікує на нього там, під ними?

910.4(99)
Г 84
Грілл, Вільям.

Антарктична експедиція Шеклтона. Надзвичайна крижана пригода [Текст] / Вільям Грілл ; (пер. з англ. С. Колесник). – Х. : Vivat, 2017.

Всього 5 : БФ 4 (1), БФ 5 (1), БФ 17 (1), БФ 21 (1), БФ 22 (1)

Ви тримаєте в руках унікальну книжку британського художника Вільяма Грілла про героїчну подорож Ернеста Шеклтона і його команди до Антарктиди. 2014 року видання було названо “Кращої ілюстрованою книжкою року” за версією The New York Times. Також книжка отримала премію британської Асоціації ілюстраторів у номінації “Дитяча література: нові імена” й увійшла до переліку найкращих книжок 2015 року Комітету дитячої книги США.

821(477)’06
Д 36
Дерманський, Сашко.

День народження привида [Текст] : казки / Сашко Дерманський ; намал. Любка Франко. – К. : Фонтан казок, [2017]. – 48 с.

Всього 9 : БФ 4 (1), БФ 5 (1), БФ 7 (1), БФ 10 (1), БФ 12 (1), БФ 17 (1), БФ 21 (1), БФ 22 (1), БФ Кі (1)

У День народження до привида Сашуки Писуки прийдуть у гості всі його друзі-привиди – і Зловісна Марта, і Гарнюня Гапуня, і Балухатий Блюм, і Рудий Зуб, і Май Онес, і навіть Зелепонь Квартальна… І в кожного буде своя історія – химерна, розбишацька, страшненька, повчальна, добра – і неодмінно весела! Адже ці цікавущі казки розказав для вас найвеселіший український дитячий письменник, справжній улюбленець малюків Сашко Дерманський. А намалювала їх в оригінальній техніці акварелі по тонкому шовку найрадісніша українська дитяча художниця Любка Франко. А ще серед гостей-привидів буде хтось маленький, з голови до ніг загорнутий у простирадло, хто дуже любить смакувати ірисками. Цікаво, хто це?

641
Д 37

Десерти без випікання [Текст] / [уклад. І. М. Тумко]. – Х. : Vivat, 2017. – 48 с.

Всього 5 : БФ 1 (1), БФ 3 (1), БФ 6 (1), БФ 13 (1), кх (1)

Що приготувати на сніданок або вечерю, у будній день або до святкового столу?Чим потішити сім’ю і пригостити друзів? Ці запитання виникають у нас щодня. Книжки серії «Готуємо смачно» допоможуть вам урізноманітнити раціон, створити з доступних інгредієнтів безліч нових, пікантних, незвичайних і смачних страв. Салати, закуски, гарніри та основні страви із сезонних овочів, апетитне м’ясо і морепродукти, домашня випічка та десерти, консервація — у серії понад 500 рецептів і яскравих фотографій. Пориньте у світ кулінарної магії! Готуйте смачно!

821(73)
Д 41
Джіо, Сара.

Остання камелія [Текст] : роман / Сара Джіо ; [пер. з англ. Т. Скрипник]. – Х. : Vivat, 2017. – 319 с.

Всього 5 : БФ 6 (1), БФ 13 (1), БФ 23 (1), аб (1), кх (1)

Англія, 1940 рік. Останній у всьому світі екземпляр камелії сорту «міддлберійська рожева» росте на території сільського маєтку в Англії. Американка Флора напередодні Другої світової війни укладає угоду зі злодієм. Її завдання — проникнути в маєток і відшукати камелію. Шлях до цієї мети виявляється сповненим одночасно радості й страху…Нью-Йорк, наш час. Еддісон, яка працює ландшафтним дизайнером, разом із чоловіком Рексом приїжджає до того самого маєтку. Тепер цей будинок — власність Рексових батьків. Він, як і його дружина, обожнює детективні історії, тож, знайшовши в старовинному будинку альбом із засушеними квітками камелій, подружжя вирішує провести розслідування. Але ж раптом небезпека, з якою колись зіткнулася Флора, іще не минула? Чи спіткає Еддісон така сама доля, як і ту дівчину?

611.3
Е 62
Ендерс, Джулія.

Внутрішня історія. Кишечник найцікавіший орган нашого тіла [Текст] / Джулія Ендерс ; іл. Джилл Ендерс ; [пер. з нім. К. Меньшикової]. – Х. : Клуб сімейного дозвілля, 2018. – 288 с.

Всього 10 : БФ 1 (1), БФ 3 (1), БФ 6 (1), БФ 8 (1), БФ 9 (1), БФ 15 (1), БФ 19 (1), БФ 24 (1), аб (1), кх (1)

До вашої уваги – його величність кишечник! Так-так, саме він! Ви ще соромитеся говорити про цей дуже важливий та цікавий орган свого тіла? Дарма! Тому що саме від його роботи залежить не тільки гарне фізичне самопочуття, але й ваш настрій та психічний стан. Узагалі, що ми знаємо про кишечник? Здається, зовсім небагато! Але ж це цілий світ зі своїми правилами, обов’язками, громадянами – і навіть злочинцями! Ця книга покликана змінити існуючий стан речей. Ви дізнаєтеся про структуру та принципи роботи кишечника, роль кишкової флори, вплив кишечника на мозок та зв’язок імунної системи і бактерій… Тож запрошуємо до захопливої подорожі травним шляхом!

821(477)’06
Е 81
Есаулов, Олександр.

Кенінґова колекція [Текст] : справа № 1 / Олександр Есаулов. – [Вид. 3-тє.]. – Вінниця : Теза, [2018]. – 157 с.

Всього 1 : БФ 4 (1)

Як же то захопливо — бути детективом! Особливо, коли ти школяр і це твоя перша справа. Але ж, як виявляється, страшенно небезпечно: стеження, гонитви, крадіжки і викрадення — усе, як у справжньому дорослому житті. Льоха Холмс, Миха Ватсон і Бонасьє — юні детективи з Горобинівки — розшукують коштовну колекцію, що зникла ще за часів Другої світової війни. І як ви гадаєте, чим завершиться їхній перший розшук?

821(73)
К 17
Каланіті, Пол.

Коли подих стає повітрям [Текст] / Пол Каланіті ; [пер. з англ. Н. Трохим, Т. Микитюк]. – 2-ге вид. – Х. : Клуб сімейного дозвілля, 2018. – 256 с.

Всього 15 : БФ 8 (1), БФ 9 (1), БФ 15 (1), БФ 19 (1), БФ 20 (1), БФ А (1), БФ Ко (1), БФ Кі (1), БФ С (1), БФ Ін (1), БФ Нд (1), БФ Зи (1), БФ Ст (1), юв (1), кх (1)

Ця книга мемуарів – єдина, яку залишив по собі талановитий американський нейрохірург Пол Калатіні. Він вивчав англійську літературу та біологію в Стенфордському університеті, історію і філософію науки та медицини в Кембриджі, з відзнакою закінчив Єльську школу медицини і мріяв стати лікарем, а колись на пенсії – взятися до письменництва. У травні 2013 року, за крок від омріяної медичної та наукової кар’єри, Пол Каланіті діагностував у себе рак легенів 4-ї стадії й розпочав свою книгу. Крапку в ній поставила його смерть навесні 2015-го. А за десять місяців відверта та мужня історія боротьби, кохання й самовідданої лікарської праці стала бестселером № 1 за версією The New York Times та увійшла до лідерів продажів на Amazon.com. «Чому я?» Помирати від раку в молодому віці й знати, що твій випадок — один на десять тисяч. Безліч разів повідомляти хворим про страшний діагноз, вирішувати, чиє життя можливо врятувати, а чиє ні, — і раптом самому опинитися на лікарняному ліжку й чекати вироку, скільки тобі залишилося. Назавжди розпрощатися з мріями про складні операції та наукову працю… А тоді зрозуміти: іншого вже не буде й правильне запитання «А чому не я?». І, забувши про біль, прийти до операційної, жити, кохати — і взяти на руки новонароджену донечку…

821(73)
К 41
Кінг, Стівен.

Стрілець. Темна вежа І [Текст] : роман / Стівен Кінг ; [пер. з англ. О. Любенко]. – Х. : Клуб сімейного дозвілля, 2017. – 240 с.

Всього 1 : БФ 15 (1)

Це перша книжка зі славнозвісної епопеї «Темна вежа». Серія розповідає про пригоди Роланда, який був лицарем-стрільцем у рідній країні, що її згадує із сумом. Через зраду придворного Мартена, що став коханцем його матері, Роланд має вирушити в далекі мандри. Його метою стає пошук Темної вежі, Роландові необхідно пройти по слідах чоловіка в чорному, який залишає по собі численні смерті… І ось чоловіка в чорному переможено. Чи стала Вежа ближчою хоч на крок?

159.9
К 48
Клейнман, Пол.

Психологія 101 [Текст] : факти, теорія, статистика, тести й таке інше! / П. Клейнман ; [пер. з англ. Ю. Кузьменко ; іл. C. Wolf]. – 2-ге вид. – Х. : Клуб сімейного дозвілля, 2018. – 240 с.

Всього 10 : БФ 1 (1), БФ 3 (1), БФ 6 (1), БФ 13 (1), БФ 15 (1), БФ 19 (1), БФ 23 (1), БФ 24 (1), чз (1), юв (1)

“Психологія 101: факти, теорія, статистика, тести й таке інше!” міцно тримається в топі продажів Amazon. Це видання – справжній путівник у світі класичної та сучасної психології для тих, хто вперше зацікавився цією наукою або прагне краще зрозуміти себе та поведінку людей. Отримати просте й зрозуміле пояснення складних наукових термінів, познайомитися з популярно та захопливо викладеними біографіями видатних науковців-психологів та основами їхнії відкриттів і теорій, які, власне, і сформували сучасну психологічну науку, дізнатися про класичні та скандальні наукові експерименти й безліч цікавих фактів, які були відомі лише тим, хто займається психологією професійно, допоможе читачу Пол Клейнман.

821(81)
К 57
Коельйо, Пауло.

Брида [Текст] : роман / Пауло Коельйо ; [пер. з португ. В. Шовкуна]. – Х. : Клуб сімейного дозвілля, 2017. – 288 с

Всього 1 : БФ 15 (1)

Зворушлива історія про кохання, магію та духовні пошуки. Знайти себе, свою мету та справжнє «я» — завдання, з яким приходить у світ кожна людина. І воно завжди нерозривно пов’язане з любов’ю, пошуком кохання та своєї Частини… Чарівна ірландка Брида намагається пізнати світ і себе. На її життєвому шляху постають дві людини, які мають перевернути її уявлення про життя: чоловік, який вчить її долати власні страхи, та жінка, яка відкриває їй ритм таємничої музики Всесвіту… На їхню думку, Брида має Дар, але, пізнавши його, вона мусить рухатися далі самотужки…

821(477)’06
К 59
Кокотюха, Андрій.

Мисливці за привидами [Текст] ; Полювання на золотий кубок ; Мисливці за привидами ; Собачі клопоти ; Небезаечна спадщина / Андрій Кокотюха. – Х. : Фоліо, 2017. – 189 с.

Всього 1 : БФ 9 (1)

“Світла в кабіні ліфта не було. Просто на хлопців звідти дивилася пара палаючих очей” – ось так двоє школярів зустріли привида в звичайному, досі безпечному ліфті багатоповерхового будинку. І це не єдина таємниця, яку беруться розгадувати розумник Максим Білан і силач Денис Черненко. До того часу вони не думали, що зможуть знайти спільну мову й подружитися. Але тепер ніхто, крім них, не врятує золотий кубок – головний приз спортивних змагань, на який націлилися злодії, не кине виклик викрадачам домашніх улюбленців і, звичайно, не полюватиме на привидів, котрі зустрічаються не лише в ліфтах, а й у затишних карпатських будиночках, отриманих у спадок. Небезпечні пригоди юних детективів на цьому не закінчуються…

72
К 96
Кушнер, Марк.

Майбутнє архітектури. 100 дивовижних будівель [Текст] / Марк Кушнер ; [пер. з англ. І. Серебрякової]. – Х. : Vivat, 2018. – 160 с.

Всього 5 : БФ 1 (1), БФ 3 (1), БФ 6 (1), БФ 23 (1), кх (1)

Ця книжка кардинально змінить ваш погляд на архітектуру. Адже будівлі у формі куба з вікнами, колонами та балконами, а ще підведеними центральними комунікаціями – це позавчорашній день. Уже сьогодні у світі будують споруди найхимерніших форм і з найдивніших матеріалів (церква з паперових трубок, надувна концертна зала, павільйон, сплетений шовкопрядами, хмарочос, стіни якого поглинають вуглекислий газ). Автор розповідає про понад 100 будівель, які доводять, що новітні високі технології та нестримна фантазія архітекторів створюють комфортний простір для людства, простір, де зручно жити і творити. Таким є майбутнє архітектури.

821(410)
Л 36
Леві, Дебора.

Гаряче молоко [Текст] : роман / Дебора Леві ; [пер. з англ. Ю. Григоренко]. – Х. : Клуб сімейного дозвілля, 2017. – 224 с.

Всього 11 : БФ Кі (1), БФ 1 (1), БФ 3 (1), БФ 6 (1), БФ 11 (1), БФ 13 (1), БФ 14 (1), БФ 19 (1), БФ 23 (1), аб (1), юв (1)

Софія покладає значну частину власного життя на те, щоб розкрити таємницю загадкової хвороби своєї матері. Дівчина змучилася від її постійних скарг і примх, але з певним полегшенням відмовляється від не надто втішної дорослої дійсності заради матері та боротьби з хворобою. Доктор Ґомес — останній шанс, несмілива надія, за якою донька і мати вирушають на північ Іспанії. Але його дивні методи, здається, не стосуються медицини: хвороба прогресує і від того стає дедалі загадковішою. Софія здається собі детективом, який жадає справедливості й намагається з’ясувати, хто в цьому лиходійстві злочинець, а хто — жертва. Боротьба стає напруженішою, коли дівчина виявляє в собі не відомі їй раніше бажання…

821(73)
М 29
Мартін, Чарльз.

Гора між нами [Текст] : роман / Чарльз Мартін ; [пер. з англ. Т. Івченко]. – Х. : Клуб сімейного дозвілля, 2018. – 352 с.

Всього 12 : БФ 1 (1), БФ 2 (1), БФ 3 (1), БФ 6 (1), БФ 11 (1), БФ 13 (1), БФ 14 (1), БФ 20 (1), БФ 23 (1), БФ 24 (1), аб (1), кх (1)

У Солт-Лейк-Ситі вирує негода. В аеропорту скасували всі рейси, а пасажири опинились у полоні снігової бурі. Журналістка Ешлі Нокс, яка має встигнути на свою передвесільну вечерю, та хірург Бен Пейн, що поспішає на важливу операцію, вирішують летіти на невеликому приватному літаку. На Ешлі вдома чекає наречений, Бен сумує за коханою дружиною. Під час польоту пілот помирає від серцевого нападу, і літак зазнає катастрофи в одному з найбільш віддалених куточків США на висоті понад 3000 метрів. Пасажири, двоє ледь знайомих людей, залишилися сам на сам посеред засніжених гір. Допомоги чекати нізвідки. Вони повинні негайно вибратися звідси. Але для цього потрібні неймовірні зусилля. Ця жахлива пригода змусить їх переосмислити своє життя і, можливо, відкрити серце для нового кохання…

821(410)
М 74
Мойєс, Джоджо.

Після тебе [Текст] : роман / Джоджо Мойєс ; [пер. з англ.Т. Івченко]. – Х. : Клуб сімейного дозвіддя, 2018. – 350 с.

Всього 10 : БФ 6 (1), БФ 8 (1), БФ 9 (1), БФ 15 (1), БФ 16 (1), БФ 19 (1), БФ 20 (1), БФ 24 (1), аб (1), кх (1)

Довгоочікуване продовження роману Джоджо Мойєс! Післямова до голлівудської історії кохання Лу і Вілла! Шість місяців поряд із прикутим до інвалідного візка Віллом змінили Луїзу. Марно вона намагалася навчитися жити після нього… Попереду — повернення додому та відчайдушні спроби почати все спочатку. Ліки від болю Лу відшукає серед товаришів у нещасті, поділившись у групі підтримки своїми печалями, радощами, надіями та напрочуд неїстівним печивом. І зустріне Сема, який знає все про життя і смерть, сильного, мужнього і до нестями закоханого…

821(410)
М 74
Мойєс, Джоджо.

Останній лист від твого коханого [Текст] : роман / Джоджо Мойєс ; [пер. з англ. Т. Заволоко]. – Х. : Клуб сімейного дозвілля, 2017. – 400 с.

Всього 1 : БФ 23 (1)

Дві закохані жінки, між якими — півстоліття… Два кохання, над яким не владний час… Аристократка Дженніфер потрапила до жахливої автокатастрофи. Вона вціліла дивом. Доля подарувала їй життя, але відняла пам’ять. Молода жінка не може пригадати ані обставин аварії, ані чоловіка, ані рідних, ані… загадкового незнайомця, листи якого вона знайшла у своїх речах. Вони сповнені такої пристрасті, такої туги, такого безмежного кохання, що її серце завмирає у передчутті дива. Через майже 50 років один з цих листів знайшла журналістка Еллі. Вона вражена їхньою щирістю і прагне знайти того, хто написав його, і ту, що надихнула чоловіка на ці слова. Розпочинаючи пошуки чужого кохання, Еллі й гадки не мала, що зробила крок назустріч власному.

821(477)’06
П 16
Пантюк, Сергій.

Вінчі й Едісон [Текст] : [наук.-фантаст. повість] / Сергій Пантюк ; намал. Надя Каламєєць. – К. : Фонтан казок, [2017]. – 96 с.

Всього 1 : БФ А (1)

2045 рік. Братики Вінчі й Едісон та їхня подруга Фійка, бешкетуючи в татовому часольоті, випадково потрапляють у далеке-предалеке минуле і прихоплюють звідти яйце трицератопса. Мрія про «домашню тваринку» збулася але пригоди, як виявилося, лише починаються Повість Сергія Пантюка «Вінчі й Едісон» дебют відомого автора в прозі для дітей належить до жанру не фентезі, а наукової фантастики, себто життя динозаврів описане тут без жодних вигадок, а саме так, як його уявляє сучасна наука. А ось життя юних розбишак цікаве завжди як би в майбутньому не вдосконалювалися технології!

94(477)
П 39
Плохій, Сергій.

Брама Європи [Текст] : історія України від скіфських воєн до Незалежності / Сергій Плохій ; [пер. з англ. Р. Клочка]. – 2-ге вид. – Х. : Клуб сімейного дозвілля, 2018. – 496 с.

Всього 10 : БФ 1 (1), БФ 2 (1), БФ 3 (1), БФ 6 (1), БФ 13 (1), БФ 14 (1), БФ 19 (1), БФ 23 (1), чз (1), юв (1)

«Брама Європи» охоплює історію України за два з половиною тисячі років – від Геродота і до наших днів. «Книга дуже сучасна в плані питань. По суті ця книга намагається відповісти на всі питання, які з’явилися в новинах про події в Україні за останні 2 роки », – говорить Плохій. Автор пояснює Революцію гідності і спростовує міфи про «русский мир”. “Європа для України дуже важлива як сама по собі, так і в якості противаги Росії і Російської імперії. Європа для українців – значно більше, ніж просто Європа з її достоїнствами і проблемами, Європейським союзом. Українська історія – дуже європейська”, – розповідає професор Сергій Плохій. Автор припускає, що причиною розпалювання війни на Сході України стала ідея про відсутність в українському суспільстві власної національної ідентичності. Всі, хто цікавиться історією України, зможуть подивитися на неї під іншим кутом.

821(477)’06
П 75

Придивитись до життя [Текст] : [оповідання] / [Ю. Логвин [та ін.] ; відп. ред. М. Іванцової]. – К. : КМ-БУКС, [2017]. – 320 с.

Всього 1 : БФ 9 (1)

П’ята книга серії «П’ять зірок» «Придивитись до життя» дотримується принципів, заявлених у попередніх збірках — під одною обкладинкою зібрані оповідання п’яти авторів, уже відомих читачу, «зірок» різної величини. Це свого роду енциклопедія нашого життя, а також зріз сучасної української літератури, де представлені і її корифеї, як Юрій Логвин, так і творча молодь, як Остап Соколюк. Автори не обмежені жанрово і тематично, надані ними твори написані в різні роки, і широта тем, охоплених в цих оповіданнях, вражає. Історія і географія зібраних під однією обкладинкою оповідань також не залишать читачів байдужими, як і майстерність авторів, кожен з яких пропустив нашу дійсність через призму власного її сприйняття.

821(477)’06
Р 49
Рижко, Олена.

Знає тільки Мару [Текст] : повість / Олена Рижко. – К. : Академія, 2018. – 128 с.

Всього 1 : БФ 4 (1)

Шестеро підлітків влаштували нічну адреналінову екскурсію – міським підземеллям. У кожного свої причини. Серж мріє стати дигером. Ігор попався «на слабо». Лесі не терпиться довести власну дорослість. Яну погнало «розбите» серце. Мару отримала такий подарунок, та й була ще одна причина… Міка потребує грошей, тому й узявся їх супроводжувати. А ще є Рум — крутий дигер і загадкова особистість. Він — категоричний, розсудливо-рішучий і небагатослівний. Підземелля — його стихія. Рум знає про нього все. І встигає врятувати наївну компанію від фатальної небезпеки. Є якась таємниця між ним і Мару, є натяки на їхнє майбутнє. Яким воно буде, Рум, мабуть, здогадується, а Мару — знає. А можливо, все навпаки. Бо є ще один хлопець, і чимось він цікавий Мару. Перебування на межі життя і смерті випробовують їх усіх. Хтось панікує, впадає у відчай, хтось уперто шукає вихід і сили пробиратися далі, навіть закохується і поривається здобути сексуальний досвід… А невмолимі хвилини наближають небезпеку. У цьому спресованому часі кожен відкриває в собі себе несподіваного. Кожен поривається збагнути себе. Кожен хоче стати іншим.

91(8)
Р 88
Русо, Андрес.

Кипуча річка. Пригоди і відкриття в Амазонії [Текст] / А. Русо ; пер. Д. Щербина. – Х. : Vivat, 2018. – 128 с.

Всього 5 : БФ 15 (1), БФ 23 (1), БФ 24 (1), аб (1), кх (1)

Щоб пересвідчитися, що кипуча річка справді існує, Русо вирушає в глиб Амазонії. Побачене його приголомшує: у цій довгій широкій священній річці вода така гаряча, що тутешній люд запарює нею чай, а тварини, потрапивши туди, гинуть в одну мить. Як це можливо? Цікавість Русо обертається на одержимість: науковець над усе прагне дізнатися, що змушує річку кипіти. Розвідуючи її разом з місцевими жителями, зокрема і з шаманом, що став йому за навчителя, він опиняється перед труднощами, яких навіть уявити собі не міг. На заваді Русо стає колізія інтересів: і місцеві жителі, і нелегальні скотарі, і лісозаготівники, і нафтові компанії, і уряд — усі зацікавлені в цьому куточку, де тече справжній окріп. Відкривши кипучу річку, молодий дослідник намагається подолати пов’язані з цим наукові, політичні та особисті проблеми. Андресові Русо доводиться чинити всупереч моральному обов’язку відкривача, щоб захистити святиню від хижацького користування, наруги, ба навіть від власних спокус.

821(438)
С 19
Сапковський, Анджей.

Відьмак. Хрещення вогнем [Текст] : роман / Анджей Сапковський ; [пер. з пол., комент. С. Легези, комент. О. Стужук]. – 2-ге вид. – Х. : Клуб сімейного дозвілля, 2018. – 384 с.

Всього 10 : БФ 2 (1), БФ 8 (1), БФ 9 (1), БФ 11 (1), БФ 16 (1), БФ 19 (1), БФ 20 (1), БФ 24 (1), аб (1), кх (1)

Поки світ магів оговтується після катастрофи на Танедді, а королівства людей та ельфів готуються розпочати нову війну, відьмак Ґеральт, ледве одужавши від ран у Брокілоні, вирушає на порятунок Цірі. Однак де її шукати, якщо Вежа Чайки зруйнована вщент, а у снах про названу дочку відьмак бачить зовсім не те, що переповідають про її долю? Мандруючи в компанії поета Любистка, напівдріади Мільви, нільфгардця Кагіра та п’ятсотлітнього вампіра Реґіса Ґеральт зрозуміє: він не може більше миритися з ріками крові, що проливаються навкруги. Люди і ельфи тепер лютіші за створінь, з якими його навчено битись. Пройти хрещення вогнем і врятувати тільки Цірі відьмаку вже не досить…

159.923
С 38
Сінсеро, Джен.

Крутість тобі личить [Текст] : як перестати сумніватися в собі й почати жити на повну / Джен Сінсеро ; [пер. з англ. Н. Бхіндер]. – Х. : Клуб сімейного дозвілля, 2018. – 304 с.

Всього 10 : БФ 1 (1), БФ 2 (1), БФ 3 (1), БФ 6 (1), БФ 13 (1), БФ 14 (1), БФ 19 (1), БФ 23 (1), юв (1), кх (1)

Авторка цієї натхненної книжки доводить: будь-хто здатен досягти успіху, адже те, чого ти прагнеш, для тебе вже давно існує. Усесвіт уже про все подбав. І, щоб отримати бажане, достатньо змусити себе зробити лише одну просту річ: не просто ЗАХОТІТИ змінити своє життя, а ВИРІШИТИ його змінити. У цьому виданні ще чимало порад – простих і практичних, а подекуди й зухвалих та неочікуваних. Джен розповідає безліч історій із власного досвіду, ділиться своїми поразками й тріумфами, розраджує, надихає й підбадьорює. Щиро, доволі відверто, а ще дотепно й місцями не дуже добираючи слів.

821(410)
С 86
Стронг, Джеремі.

Кумедна коронація [Текст] ; Різдво з близнятами : [повісті] / Джеремі Стронг ; з англ. пер. Віктор Морозов ; [намал.: А. Нечаєвський, Д. Нечаєвська]. – Л. : Видавництво Старого Лева, 2017. – 224 с.

Всього 1 : БФ 7 (1)

У книжку входять дві нові повісті Джеремі Стронґа в чудовому українському перекладі Віктора Морозова. Про те, як неординарна сімейка Ніколаса та їхні сусіди вирішили всією вулицею відсвяткувати народження королівської двійні, йдеться у повісті «Кумедна коронація». В ній, до речі, досить несподівано з’являється і… Ракета на чотирьох лапах. У повісті «Різдво з близнятами» читачі знову зустрінуться з родиною Ніколаса в момент, коли тато хлопця втрачає роботу. Як на лихо, це стається ледь не напередодні Різдва. А як же різдвяні подарунки, без яких аж ніяк не обійтися малим Сирочкові та Помідорці? На допомогу родині несподівано приходить Девід Дампер, який пропонує двійнятам рекламувати одяг для дітей…

821(477)’06
Т 15

Така любов [Текст] : прозобукет / [Н. Біла [та ін.] ; уклад. Т. Качан ; худож. оформ. О. Стельмах]. – К. : Академія, 2017. – 160 с.

Всього 1 : БФ 4 (1)

Така любов — не лукава, бо перша. Тільки найближчій людині можна зізнатися в цьому. І розказати про атмосферні фронти, що насуваються на бентежне почуття. Відступати вже пізно, бо кровоносна система розганяє його тілом надто стрімко. А заперечувати — безглуздо, бо хочеться пізнати цю особливу млосність близькості, коли в голові аж паморочиться від теплого дихання на шкірі. І ти змінюєш життєві координати, нехтуєш технікою безпеки заради цієї наелектризованості простору між вами. На жодному уроці про таку хімію і фізику ніколи не почути. Ці почуття — не емоційні гойдалки, а карколомні американські гірки. Тільки б уберегтися, залишити серце вцілілим. Не розбити його. Така любов — нетерпляча. Хоче всього і вже.

Зміст: 
Біла, Надя. Мала ніби не проти / Н. Біла. – С. 7
Боярчук, Тетяна. Не/дозволеність / Т. Боярчук. – С. 55
Новацька-Тітаренко, Тетяна. Переболить, або Какао із зефірками / Т. Новацька-Тітаренко. – С. 71
Гридін, Сергій. Каратистка / С. Гридін. – С. 101
Остап’юк, Оксана. Столик у кав’ярні / О. Остап’юк. – С. 123
Мацко, Ірина. Перший сніг / І. Мацко. – С. 133
Морозенко, Марія. Мрія прийшла раніше / М. Морозенко. – С. 143
Загоровська, Любов. Квітка для Ксені / Л. Загоровська. – С. 153

821(73)
Ф 74
Фоєр, Джонатан Сафран.

Всьо ясно [Текст] : роман / Д. С. Фоєр ; [пер. з англ. Р. Семків]. – Х. : Клуб сімейного дозвілля, 2017. – 320 с.

Всього 1 : БФ 3 (1)

Двадцятирічний американець Джонатан вирушає до незнайомої йому України на пошуки жінки, яка у роки Другої світової війни врятувала його дідуся-єврея від смерті. Його помічники — не дуже освічений перекладач Алекс з Одеси, його дід, який удає із себе сліпого, і пес-поводир Семмі Дейвіс Молодший-Молодший. Разом вони вирушають на Західну Україну, до Луцька, а звідти — до знищеного під час Голокосту єврейського містечка Трохимбрід, перетворюється на феєричну непередбачувану пригоду з безліччю кумедних моментів…

94(477)
У 45

Українські жінки у горнилі модернізації [Текст] / М. Байдак [та ін.] ; під заг. ред. Оксани Кісь. – Х. : Клуб сімейного дозвілля, 2017. – 304 с.

Всього 10 : БФ 1 (1), БФ 3 (1), БФ 6 (1), БФ 15 (1), БФ 19 (1), БФ 20 (1), БФ 23 (1), БФ 24 (1), чз (1), кх (1)

Процеси модернізації стрімко увірвалися у розмірене життя українських жінок. у повсякденний ритм, перекроїли систему цінностей, світогляд, сфери діяльності, змінили звичні й додали нові соціальні ролі. Дві світові війни, революції, Голодомов, радянська влада й окупація… Що взагалі означало “бути жінкою” в ті часи? Чи можна вкластися в шаблонний набір “жертва, героїня або зрадниця”? Книга проливає світло на таємниче і, без перебільшення, героїчне минуле українського жіноцтва, торкається ключових питань, відповіді на які унаочнюють причини, що зробили українських жінок такими, якими вони є.

Зміст: 
Кісь, Оксана. 1. Подружні стосунки в українській селянській родині кінця XIX – початку XX століття / О. Кісь. – С. 5
Черчовин, Іванна. 2. Емансипаційні ідеї vs консервативні практики: жінки у середовищі української інтелігенції Галичини зламу XIX – XX століть / І. Черчовин. – С. 32
Кобченко, Катерина. 3. Освіта жінок як форма емансипації: приклад Наддніпрянської України (середина XIX – початок XX століття) / К. Кобченко. – С. 52
Бежук, Ольга. 4. Українське жіноцтво в роки Першої світової війни: спектр суспільних ролей / О. Бежук, М. Байдак. – С. 78
Вороніна, Марина. 5. Більшовицький емансипаційний експеримент у 1920-х роках / М. Вороніна. – С. 106
Вороніна, Марина. 6. “Нова радянська жінка”: гендерна політика радянської влади у 1930-х роках / М. Вороніна. – С. 131
Кісь, Оксана. 7. Голодомор крізь призму жіночого досвіду виживання / О. Кісь. – С. 156
Дядюк, Мирослава. 8. Змагання за представницьку рівність: політична діяльність жінок у міжвоєнній Галичині / М. Дядюк. – С. 176
Гавришко, Марта. 9. Жінки у національному підпіллі: внески і втрати / М. Гавришко. – С. 204
Стяжкіна, Олена. 10. Окуповані жінки: жіноче повсякдення у роки Другої світової війни / О. Стяжкіна. – С. 232
Кісь, Оксана. 11. Українки-політв’язні в таборах ГУЛАГу: вижити означає перемогти / О. Кісь. – С. 262

159.9
Ф 83
Франкл, Віктор.

Людина в пошуках справжнього сенсу [Текст] : психолог у концтаборі / Віктор Франкл ; [пер. з англ. О. Замойської]. – 2-ге вид. – Х. : Клуб сімейного дозвілля, 2018. – 160 с.

Всього 10 : БФ 1 (1), БФ 3 (1), БФ 11 (1), БФ 13 (1), БФ 14 (1), БФ 15 (1), БФ 16 (1), БФ 19 (1), БФ 23 (1), аб (1)

Віктор Франкл – всесвітньо відомий психіатр, психотерапевт, філософ. 1942 року він потрапив до концтабору, де на нього чекали голод, приниження, хвороби, постійна загроза життю. Аналізуючи свою поведінку та поведінку інших в’язнів, Франкл віднайшов стратегії, що утримують людину над прірвою, захищають розум від божевілля та надають сенс життю. Свій жахливий досвід виживання він описав у книжці, яка допомогла мільйонам людей віднайти себе та змінити життя. Віктор Франкл доводить, що тільки-но людина знаходить сенс свого існування, вона отримує сили, щоб здолати будь-які випробування. Поради людини, яка зазнала нелюдських випробувань, варті того, щоб бути почутими.

821(410)
Ф 87
Френсіс, Мішель.

Дівчина мого сина [Текст] : роман / Мішель Френсіс ; [пер. з англ. Г. Литвиненко]. – Х. : Клуб сімейного дозвілля, 2017. – 383 с.

Всього 1 : БФ 9 (1)

Лаура Кавендіш мала все, що потрібно для щастя. Успішна кар’єра на телебаченні, розкішний будинок у престижному районі Лондона, вілла на Лазурному березі і син Даніель — її надія, її гордість, сенс її життя… Зваблива, розумна, амбітна Черрі — нова подружка сина — ідеально пасувала до цієї досконалої картини. На думку багатьох, але не Лаури… Чому всі просять її відпустити сина і не втручатися в його життя? Чому більше ніхто не бачить за гарним личком хижу мисливицю за грішми? Чому лише Лаура знає: ця дівчина прийшла, щоб забрати в неї все? Що поряд із її сином є місце лише для однієї з них… Тієї, хто вціліє.

821(477)’06
Ч-16
Чаклун, Олег.

Танок сніжинки [Текст] = Dance of a Showflake = Tanz der Schneeflocke : [казка] / Олег Чаклун ; [пер. з англ. М. Марченко, пер. з нім. Т. Гончарук] ; худож. Юлія Пилипчатіна. – К. : Фонтан Казок, 2018. – 40 с.

Всього 1 : БФ 2 (1)

«Танок сніжинки» — нова книжка-картинка в популярній серії трилінґв письменника Олега Чаклуна і художниці Юлії Пилипчатіної. У ній дитина, вражена красою снігопаду, вперше роздивляється сніжинку — і відкриває для себе нескінченну глибину й різноманітність світу, який нас оточує, а ми самі є його невід’ємною частиною. Книжка розвиває в дитині допитливість і абстрактне мислення. Українською, англійською і німецькою мовами.

030
Ч-58
Чи може бджола вжалити бджолу? Серйозні питання від маленьких людей, на які відповідають великі люди [Текст] . – 2-ге вид. – Х. : Клуб сімейного дозвілля, 2018. – 256 с.

Всього 15 : БФ 1 (1), БФ 2 (1), БФ 3 (1), БФ 13 (1), БФ 16 (1), БФ 20 (1), БФ 4 (1), БФ 5 (1), БФ 7 (1), БФ 10 (1), БФ 12 (1), БФ 17 (1), БФ 21 (1), БФ 22 (1), кх (1)

Маленькі чомучки широко розплющеними очима дивляться на цей світ, не мають упереджень, а єдині авторитети для них – батьки. Саме до них адресовані численні дитячі питання. Тому для батьків ця книжка буде справжнім скарбом: з її допомогою дорослі зможуть відповісти на будь-яке запитання своїх невгамовних нащадків. Прості, зрозумілі, веселі відповіді на 100 найнесподіваніших запитань – це не “найпростіша версія правди”, яку зазвичай чують діти. Це відповіді дослідників, письменників, філософів, спортсменів, мандрівників, які разом з дитиною розмірковують над загадками Всесвіту, історії, людського тіла й душі, не відцуравшись навіть запитань, як пукають корови, чому вода мокра і чи може бджола вжалити бджолу.

821(430)
Ш 88
Штедінґ, Сабіна.

Петронелла – яблунева відьмочка [Текст] : [пер. з нім.] / Сабіна Штедінґ. – Х. : Vivat, 2018. – 208 с.

Всього 3 : БФ 4 (1), БФ 17 (1), кх (1)

А чи знаєте ви, що найзвичайнісіньке яблуко, котре висить на дереві, може бути будинком відьми? І не простої відьми, а яблуневої! Петронелла захищає фруктовий сад від людей, адже вони часто шкодять деревам. Але одного разу відьма познайомилася з дітьми пекаря… Які й не думали робити нічого поганого. А навпаки виявилися цілком милими. Петронелла взяла під опіку своїх нових друзів. Чи зможе відьма захистити родину пекаря від злобного Чахлінга? Чи врятує сад від розорення?

821(477)’06
Я 62
Янкевич, Віктор.

Тенета [Текст] : соціальний детектив / В. Янкевич. – Т. : Богдан, 2018. – 200 с.

Всього: БФ А (1), БФ Б (1), БФ П (1), аб (1), кх (1)

У цьому метушливому, багатоликому, перенасиченому подіями світі людина мала б прагнути усамітнення, а вона страждає від… самоти. Нікому не хочеться занурюватися в чиїсь (навіть у доньчині) проблеми, ніхто не візьме на себе й окрушинки чийогось болю. Як було б добре, аби з одного боку — ніхто нікого ні за яких умов «не діставав, не кумарив, не ліз повчаннями в душу». З другого — ніхто не вибивався б із чітко зорганізованої шеренги «правильних» людей. А «неправильні» чомусь хочуть умерти. Тобто, відчайдушно прагнуть, аби їх почули чи бодай помітили, й шукають спасіння в інтернеті… А там раптом з’являється подруга. Всерозуміюча. Вірна до останку… Цей детектив начебто не для слабкодухих, але саме їх може порятувати.

 

Нові надходження книг (Архів)