Бібліографічні електронні ресурси

Сучасні реалії змушують ламати існуючі стереотипи, передбачати нові підходи і пріоритети в організації обслуговування користувачів, зокрема, спрямовані на популяризацію популяризації книги та читання у віртуальному просторі .
Інформаційна діяльність сучасної публічної бібліотеки поєднує традиційну роботу з розкриттям власних ресурсів із використанням різноманітних інформаційно-бібліографічних форм і засобів.

Віртуальні виставки
Бібліографічні огляди
Дайджести
Рекомендаційні списки літератури 
Інтерактивні плакати

Віртуальні проекти

Сторінка Лесі Українки

Знайомлячись із книгозбірнею, якій присвоєно ім’я певного видатного діяча культури або науки, користувач може зацікавитися цією персоною і виявити бажання дізнатися про неї в бібліотеці.
З огляду на це і створено мобільний продукт, який об’єднує творчий доробок Лесі Українки.

 

 Новітні технології навчання і виховання

Сьогодення потребує від педагогів високого рівня професіоналізму володіння сучасними технологіями навчання і виховання.
Вебліографічний ресурс адресований учителям, майбутнім педагогам, працівникам бібліотек освітянської галузі, усім, кого цікавить питання сучасних технологій в освіті і включає в себе публікації з періодичних видань та електронні ресурси Національної бібліотеки України ім. В. І. Вернадського. Подані матеріали охоплюють в основному період з 2010 по 2017 рік.

 

 Українська література в пошуках героїв свого часу

Усі рекомендовані видання наявні у фонді Херсонської ЦБС, а більшість із них можна прочитати в режимі онлайн за відповідним посиланням. Цікавим доповненням проекту є статті, аудіокниги, буктрейлери, огляди, фільми та радіовистави на основі запропонованих книжок. Тож, маємо надію, що наші послуги неодноразово стануть вам у нагоді, тим паче, що проект передбачає регулярне оновлення та удосконалення дібраного матеріалу.
Проект включає в себе 3 розділи, розроблені у форматі віртуальних виставок за допомогою різноманітних сервісів.


Віртуальні виставки

Віртуальна бібліотечна виставка є новим, багатофункціональним інформаційним ресурсом, що надає широкому колу користувачів можливість підвищити ефективність пошуку інформації, розширити коло необхідних матеріалів (тексти, графіка, аудіо, відео та ін.), отримати комплексне уявлення з тематики, якій присвячена виставка, а також сприяти розвитку особистості й підвищенню культурного рівня.

Детальніше ознайомитися


Бібліографічні огляди

Жива, дієва технологія популяризації літератури –  вебліографічні огляди. Вони допомагають якнайкраще розкрити книжковий фонд бібліотеки, ширше популяризувати художню, науково-попу­лярну, пізнавальну, довідкову літературу, електронні видання, періодичну пресу тощо.

2021  
 
2020  
2019  
Палітра професійної періодики-4  Сучасна війна у сучасній літературі
2018  
2017-2016  

 

Дайджести

 


Рекомендаційні списки літератури

Пропонуємо вам електронні версії видань інформаційно-бібліографічного відділу бібліотеки, розміщені відповідно до певних розділів.

    

Інтерактивні плакати

У сучасній практиці широко використовують як засіб внутрішньої і зовнішньої бібліотечної реклами, що мають навігацію для відображення необхідної інформації в різних форматах: графіки, тексту, звуку, відео.  В даний час інтерактивна інфографіка – один з найбільш модних, актуальних і простих для розуміння способів подання інформації читачеві. А інтерактивна інфографіка у навчанні допомагає підвищити ефективність сприйняття інформації.

“Світ Кобзарів Тараса Шевченка Книжковий всесвіт від видавництва “Фабула”
 
Квантова Леся: незвична форма для звичної біографії
Книги видавництва “Клуб сімейного дозвілля” від Українського інституту книги 

Фріда Кало
 
Новинки видавництва ТОВ “Якабу Паблішинг”