Бібліографічні електронні ресурси

Сучасні реалії змушують ламати існуючі стереотипи, передбачати нові підходи і пріоритети в організації обслуговування користувачів, зокрема, спрямовані на популяризацію популяризації книги та читання у віртуальному просторі .
Інформаційна діяльність сучасної публічної бібліотеки поєднує традиційну роботу з розкриттям власних ресурсів із використанням різноманітних інформаційно-бібліографічних форм і засобів.

Віртуальні виставки
Бібліографічні огляди
Дайджести
Рекомендаційні списки літератури 
Інтерактивні плакати

Інтерактивні проекти інформаційно-бібліографічного відділу 

Сторінка Лесі Українки

Знайомлячись із книгозбірнею, якій присвоєно ім’я певного видатного діяча культури або науки, користувач може зацікавитися цією персоною і виявити бажання дізнатися про неї в бібліотеці.
З огляду на це і створено мобільний продукт, який об’єднує творчий доробок Лесі Українки.

 

 Новітні технології навчання і виховання

Сьогодення потребує від педагогів високого рівня професіоналізму володіння сучасними технологіями навчання і виховання.
Вебліографічний ресурс адресований учителям, майбутнім педагогам, працівникам бібліотек освітянської галузі, усім, кого цікавить питання сучасних технологій в освіті і включає в себе публікації з періодичних видань та електронні ресурси Національної бібліотеки України ім. В. І. Вернадського. Подані матеріали охоплюють в основному період з 2010 по 2017 рік.

 

 Українська література в пошуках героїв свого часу

Усі рекомендовані видання наявні у фонді Херсонської ЦБС, а більшість із них можна прочитати в режимі онлайн за відповідним посиланням. Цікавим доповненням проекту є статті, аудіокниги, буктрейлери, огляди, фільми та радіовистави на основі запропонованих книжок. Тож, маємо надію, що наші послуги неодноразово стануть вам у нагоді, тим паче, що проект передбачає регулярне оновлення та удосконалення дібраного матеріалу.
Проект включає в себе 3 розділи, розроблені у форматі віртуальних виставок за допомогою різноманітних сервісів.

 


Бібліографічні огляди

Жива, дієва технологія популяризації літератури –  вебліографічні огляди. Вони допомагають якнайкраще розкрити книжковий фонд бібліотеки, ширше популяризувати художню, науково-попу­лярну, пізнавальну, довідкову літературу, електронні видання, періодичну пресу тощо.

2022
2021
2020  
2019  
Палітра професійної періодики-4  Сучасна війна у сучасній літературі
2018  
2017-2016  

 

Дайджести

 


Рекомендаційні списки літератури

Пропонуємо вам електронні версії видань інформаційно-бібліографічного відділу бібліотеки, розміщені відповідно до певних розділів.

    

Інтерактивні плакати

У сучасній практиці широко використовують як засіб внутрішньої і зовнішньої бібліотечної реклами, що мають навігацію для відображення необхідної інформації в різних форматах: графіки, тексту, звуку, відео.  В даний час інтерактивна інфографіка – один з найбільш модних, актуальних і простих для розуміння способів подання інформації читачеві. А інтерактивна інфографіка у навчанні допомагає підвищити ефективність сприйняття інформації.

“Світ Кобзарів Тараса Шевченка Книжковий всесвіт від видавництва “Фабула”
 
Квантова Леся: незвична форма для звичної біографії
Книги видавництва “Клуб сімейного дозвілля” від Українського інституту книги 

Фріда Кало

Новинки видавництва ТОВ “Якабу Паблішинг” 

Школознавство