Подарунки від Українського інституту книги

Мета Програми поповнення фондів публічних бібліотек – донесення найкращих книжок і сучасної, і світової літератури до читача по всій країні. Український інститут книги реалізовує програму, щоб зробити українців читаючою, мудрою, інтелектуальною нацією.

Головною ціллю програми була і залишається прозора закупівля книжок до публічних бібліотек України. Книжок, що не лише мають актуальну тематику, але й сприяють розвитку української мови, інтеграції у світовий літературний та культурний процес, мають належний рівень видавничої підготовки і якість виготовлення, придатну до інтенсивного використання в належних умовах. 

В нас є гарна новина! До нашої бібліотеки надійшли смачні новинки від Український інститут книги. Ці видання вже радують наших відвідувачів!

Тож запрошуємо і вас поласувати новинками!

Серед книжок для дорослих більше художньої літератури. Художня проза українська та зарубіжна, вічна класика, гучні бестселери, есеї, нон-фікшн та мотивуючі твори — тут розмаїття на будь-який смак.

Україна подарувала світові величезну кількість талановитих людей. Серед них – видатні вчені, винахідники, Нобелівські лауреати, герої війни, громадські діячі, письменники, музикантии. Відомі українці прославили нашу країну та її народ в різних куточках світу. Саме вони творили історію і зрештою змінили світ.

 

Бібліографічний подкаст розповість про книжку видавництва “Портал” “Школознавство” Галини Ткачук. У ній авторка, як найдотепніша блогерка розкриває серйозну історичну тему, – якими були школи України в різні часи. Відповідально заявляємо – це справжня “школопедія”, дуже пізнавальне видання, яке буде корисне і батькам і дітям. Тож приємного  прослуховування!

Ми, інформаційно-бібліографічний відділ, продовжуємо розповідати про подарунки від Українського інституту книги для Центральної бібліотеки імені Лесі Українки. Представляємо вашій увазі інтерактивний плакат Фріда Кало із серії “Маленькі історії великих людей” британської письменниці Ізабель Томас. Тож дивіться і слухайте!

 

Представляємо Вашій увазі інтерактивний плакат з книжковими новинками видавництва ТОВ “Якабу Паблішинг”. Нові, цікаві книги вже чекають на своїх читачів у відділах нашої бібліотеки для знайомства з ними! 

Спираючись на унікальні історичні місця, архіви і безсумнівне джерело – Будинок Анни Франк в Амстердамі, – автори бестселерів The New York Times Сід Джейкобсон та Ерні Колон створили першу авторизовану графічну біографію Анни Франк. І, завдяки Українському інституту книги, наша бібліотека теж має примірник цього видання українською!
Хто ж така Анна, чому таким важливим для сучасності став її вражаючий щоденник? Про це йдеться в новому подкасті інформаційно-бібліографічного відділу Херсонської централізованої бібліотечної системи.

Інформаційно-бібліографічний відділ Херсонської централізованої бібліотечної системи підготував інтерактивний плакат про нові книги від видавництва “Клуб сімейного дозвілля”.

Знайомимо вас з книгами, що надійшли до відділу обслуговування завдяки Українськиому інституту книги. І цього разу до вашої уваги книга автори світових бестселерів Софія Кінсели “Здивуй мене”. 

Відділ обслуговування знайомить із серією книг на дуже актуальну і важливу тему – про дітей із різними особливостями розвитку.

Відділ обслуговування розповідає про книгу Люсінди Райлі “Будинок орхідей”.

Юнацький відділ продовжує розповідати про нові книги, які відтепер доступні нашим читачам завдяки Українському інституту книги. Приходьте і обирайте “свою” книгу!

Розповідаємо про книжки, які ми отримали завдяки Українському інституту книги! А серед них — і нове видання культової “Дюни” Френка Герберта!

А чи знали ви, що славнозвісна Джоан Роулінг (J.K. Rowling) пише ще й детективи під псевдо Роберт Галбрейт? І їх не лише перекладено українською, а й передано до Херсонської централізованої бібліотечної системи завдяки нашим друзям з Українського інституту книги.
Тож розповідаємо про те, чого чекати від цих чудових книг!

Вакцинація! Ми не можемо стояти осторонь цієї теми, яка збурює наше суспільство. Тож пропонуємо вам короткий огляд книги, що якнайкраще розповідає про це явище.
І вкотре складаємо подяку Українському інституту книги за допомогу в отриманні цього видання і інших актуальних книг!

Розповідаємо про нові дитячі книги в наших бібліотеках! Щира подяка нашим друзям з Український інститут книги за чудові видання!