«Все для жінок… і хай весь світ зачекає»

Дорогі наші красуні!  

0_c343a_6726b034_LВесна – найпрекрасніший період року. Її приходу ми очікуємо з особливим почуттям. Зимові холоди і сніжні замети відступають під теплим натиском березневих сонячних променів. Пробудження природи символізує собою початок нового періоду, до якого всі ми пов’язуємо надії на позитивні зміни в житті. Нехай кожен день радує вас увагою і турботою близьких, життя наповнюється новими враженнями, тільки позитивними емоціями, яскравими відкриттями.
Пропонуємо відволіктися від повсякденних турбот і ознайомитись з віртуальною виставкою 
«Все для жінок… і хай весь світ зачекає» за такими напрямками: палке кохання, домашнє щастя, цікаві подорожі та виконання бажань.  Якщо ви хочете прочитати  книги або подивитись фільм в режимі онлайн, то зверніть увагу на посилання. Приємних вражень!

Кращі книги для жінок

Напевно, іноді вам здається, що в повсякденному круговерті турбот і клопоту ви сходите з розуму. Робота, дім, біганина по магазинах, геометрія з донькою, футбольна секція з сином, новини по телевізору і фото квітучих посмішками подружок на тлі пальм в Facebook …
Єдиний порятунок в цьому океані суєти, найнадійніший спосіб знайти внутрішній спокій і гармонію – хороша книга.
Книги для жінок – це особлива категорія, в якій є і любовні історії, і детективи, і твори, пронизані тонким психологізмом. Але об’єднує їх одне – всі вони допомагають кожної з нас знайти розраду в скрутну хвилину, відшукати відповіді на найнеймовірніші питання, відволіктися від рутини, а головне – відчути себе героїнею дивовижною казки.

 

Книги, названі іменами жінок

Більшість з нас знає такі книги, як “Емма”, “Джейн Ейр” і “Ребекка”, “Зоя” та “Мізері”. Можна пригадати ще “Олесю”, “Керрі” і “Христину” (і вибачте, що Христина не зовсім жінка). Але є ще багато цікавих, відважних і кмітливих, хитрих і спритних, зворушливих і люблячих героїнь, в честь яких автори назвали свої книги. Спробуємо скласти добірку? Але вона може бути неповна, адже скільки жіночих імен існує…

 

Сторінки кохання

Любовний роман – твір у прозі, що містить повну розповідь вигаданого, або прикрашеного вигадками випадку, події, що грунтується на любовному зв’язку між чоловіком і жінкою. Твори в цьому жанрі описують історію любовних відносин, акцентуючи увагу на почуттях та переживаннях героїв.
До вашої уваги добірка книг за цією тематикою 2013-2016 роком видання. Приємного читання!

  

Фільми про жінок та для жінок

Як приємно та спокійно провести вечір? Переглядаючи найкраще жіноче кіно, звичайно! Пропонуємо вам переглянути по-справжньому дівчачі фільми, які створені спеціально про жінок та для жінок за такими розділами:
“20 фільмів, які має подивитися кожна жінка”;
“Фільми, які потрібно дивитися без чоловіків”;

“Любовна геометрія – важлива наука” (список кінострічок з найзаплутанішими романтичними стосунками).

Увесь матеріал, який представлений у віртуальній виставці, можна подивитися за посиланням

Укладач: О. В. Смєшко, головний бібліограф інформаційно-бібліографічного відділу