День інформації “Бережи енергію. Збережи Україну!”

11 листопада – Міжнародний день енергозбереження. В усіх країнах, де відзначається це свято, проходять заходи, спрямовані на те, щоб проінформувати людей про способи енергозбереження та існуючі поновлювані джерела енергії, розповісти, чому важливо економити енергію. У багатьох містах світу в цей день проводяться тематичні конференції, виставки та акції, у навчальних закладах проходять уроки, присвячені темі енергозбереження. 

В читальній залі, напередодні свята, відбувся загальносистемний День інформації «Бережи енергію. Збережи Україну!». Гості заходу, студенти Політехнічного коледжу, прослухали бесіду про ефективне енергоспоживання, як власними силами можна покращити навколишнє середовище, переглядали відеосюжети про унікальні проекти енергозбереження на Херсонщині. Захід вийшов дуже змістовний та, безсумнівно, корисний для майбутніх електроенергетиків, електротехніків та електромеханіків. Також студенти ознайомилися з літературою про економію електроенергії, яку люб’язно підготували та представили працівники бібліографічного відділу книгозбірні.

Для всіх зацікавлених повідомляємо, що з матеріалами про економію енергії можна ознайомитись самостійно, лише звернувшись до електронної бази даних “Екологічний простір. Енергозбереження”, розміщеної на сайті бібліотеки.