Вечір-гурман «Де ти тепер Квітка Цісик?»

Дивна, багато в чому трагічна доля випала маленькій симпатичній жінці, відомій американській студійній вокалістці, яку в 1998 році назвали найбільш упізнаваним голосом США. Її голос хоч раз почули понад 20 мільярдів людей, що в три рази більше за все населення планети. Ім’я цієї співачки Квітка Цісик.
Хто хоч раз почув голос цієї співачки, ніколи не забуде її, наче вона знала якусь таємницю, загальну для кожного людського серця. Кажуть її голос має містичну силу, заворожує і лікує.
Звідки ж взялася чарівна українська квітка, яка знала таємний код української душі, у чужині, в самому центрі Нью-Йорка? Сьогодні про це дізнавалися користувачі Відділ обслуговування ЦБ ім. Лесі Українки під час вечора-гурману «Де ти тепер Квітка Цісик?». Яскравим доповненням заходу був виступ ансамблю скрипалів Школа мистецтв 1, керівник Юлія Гаврилова, а також виступ вихованців ансамблю спортивно-бального танцю «Браво» Головкова Михаїла (учень СЗОШ № 52) та Катюжан Олександри (учениця ЗОШ № 30), керівники Ольга та Ігор Бондаренки.